Megapari Kapatıldı mı?

Online oyun sektörünün popüler platformlarından biri olan Megapari kaliteli, adil ve güvenilir hizmetleri ile kullanıcılarının beğenisini toplamaktadır. Geniş oyun yelpazesi, yüksek bahis oranları ve zengin promosyon seçenekleri ile kullanıcı sayısını günden güne arttıran firmada zaman zaman erişim sorunları meydana gelmektedir. Hesaplarına erişim sağlayamayan oyun severler Megapari kapatıldı mı sorusuna yanıt aramaktadır. Site kapalı değildir, yalnızca giriş adresi güncellenmektedir. Aktif oyuncu hesaplarına sorunsuz şekilde erişim sağlamak isteyen kullanıcıların güncel giriş adresini öğrenmesi gerekmektedir.

Megapari yurt dışında kurulan bir firma olmasından dolayı yerli piyasada yasa dışı hizmet sağlamaktadır. Bu sebeple BTK ve TİB gibi düzenleyici kurumlar tarafından engellenen firma, adres bilgilerini belirsiz aralıklarla değiştirmektedir. Hesabına eski adres üzerinden giriş yapmaya çalışan kullanıcılar ise sorun yaşamaktadır. Üyelerin adres güncellemelerini takip etmesi gerekmektedir.

Megapari Yeni Giriş Adresi

Firmanın giriş bilgileri aniden değişebilmektedir. Bu durumda sitenin profesyonel ve deneyimli yönetici kadrosu üyeleri mağdur etmemek için yeni adresi hızlı şekilde paylaşmaktadır. Megapari yeni giriş adresi farklı iletişim seçenekleri üzerinden anlık olarak üyelere duyurulmaktadır. Güncel adresi öğrenen oyun severler herhangi bir mağduriyet yaşamadan hesaplarına erişim sağlayabilmektedir.

Firma yönetimi üyelik esnasında kullanıcılardan talep ettiği mail adresi ve telefon numarası üzerinden güncel adresi paylaşmaktadır. Bunun yanı sıra giriş adresi sosyal medya kanalları üzerinden de duyurulmaktadır. Oyun severler yeni giriş adresini öğrenmek için müşteri hizmetlerinden de yardım alabilmektedir. Site üyelere birçok farklı alternatif sunmaktadır.

Megapari Twitter Üzerinden Giriş

Firma üyelerinin hesaplarına yeni giriş bilgileri ile sorunsuz şekilde erişim sağlaması mümkündür. Bununla beraber kullanıcılar Twitter gibi sosyal medya kanallarından da siteye giriş yapabilmektedir. Megapari Twitter hesabında sitenin güncel giriş adresinin linki yer almaktadır. Üyeler bu link ile hesaplarına doğrudan ve güvenli şekilde erişim sağlayabilmektedir. Twitter üzerinden giriş seçeneği kullanıcılara büyük kolaylık sağlamaktadır.

Firmanın sosyal medya hesaplarında yer alan giriş linki hem web sürümünde hem de mobil giriş işlemlerinde kullanılabilir. Giriş linki kullanıcıları doğrudan firmanın ana sayfasına yönlendirmektedir.

Yorum yapın