Betboo Havale ile Para Çekme

Uzun zamandır Türkiye’de hizmet veren Betboo Malta lisansı ile yoluna devam ediyor. Son derece kaliteli bir kuruluştur. Çok sayıda ödeme yöntemine sahiptir. Kullanıcılarının basit bir şekilde para yatırabilmesi ve çekebilmesi için ödeme yöntemlerini geniş tutmuştur. Artık burada istediğinizi kullanabileceksiniz. Eğer para çekme konusunda bilgi almak istiyorsanız size havaleyi önerebiliriz. Bildiğiniz gibi havale ile kolayca para çekilebilir. Herhangi bir zorluk yaşanmaz. İşlem süresi sanıldığından daha kısadır. Öncelikli olarak Betboo havale ile para çekme konusunda bilginiz olmalı. Kullanmak istediğiniz bankalara bu sitenin sahip olduğundan emin olmalısınız. Ayrıca çekim için belirlenmiş kuralların da yerine getirilmesi gerekmektedir.

Betboo Havale İle Para Nasıl Çekilir?

Çekim işlemi birçok site üzerinde zor olabilir ancak Betboo buna bazı kolaylıklar getirmiştir. Öncelikli olarak Betboo havale ile para çekme konusunda onun ödeme yapabileceği bankalardan birine sahip olmanız gerektiğini bilmelisiniz. O halde para çekme yöntemlerinin bulunduğu ekrana geçin ve buradan havaleyi seçin. Havalenin ardından bazı bankalar karşınızda olacak. Onlar arasından birini seçeceksiniz. Daha sonra sizden kaç para çekmek istediğiniz istenecek. Ardından hesap bilgilerinizi yazmanız gerekecek. Ödeme emri verdikten sonra ödemeye dair engel bir şeyin olup olmadığı kontrol edilecek. Engel bulunmuyorsa en fazla 1 saat içerisinde paranız yatırılacak. Engel teşkil edebilecek konuların başında kullanılan promosyonların çevrim şartları ve minimum ile maksimum çekim tutarları geliyor. Bonusların çevrim şartlarını yerine getirmeli ve en az ile en yüksek tutarlar arasında çekim talebinde bulunmalısınız.

Betboo Havale İle Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Paranızı havale ile çektiğinize göre bir de havale ile yatırmak isteyebilirsiniz. Bunun için Betboo para yatırma yöntemleri sayfasına geçmelisiniz. Sitede en üst kısımda bunu göreceksiniz. Orada karşınıza çıkan ödeme yöntemleri arsından havaleyi seçeceksiniz. Daha sonra karşınıza gelecek olan bankalardan birine tıklayacaksınız. Ardından onunla ilgili banka bilgileri karşınızda olacak. İster IBAN üzerinden isterseniz hesap numarası üzerinden yatırım yapabilirsiniz. Hangisini kullanacaksanız onun bilgilerini alacak ve ardından bankanızın cep şubesine ya da internet şubesine giriş yapacaksınız. Ödemenizi yapacak ve siteye gelerek ödeme bildiriminde bulunacaksınız. Kısa sürede bakiyeniz gözükecektir.

Yorum yapın